Meny

Nyheter

Trygve Myhr og Henrik Aas Fredriksen er uttatt av orienteringsforbundet til junior-VM i skiorientering i Umeå 22-26. februar.
Vi gratulerer med uttaket og ønsker lykke til!

22.01.2020
- svein433a

Inni Holm Wembstad har kjørt Europacupp i Utfor i St. Anton 21-22. januar, og i det første rennet ble hun nummer 14, og i det andre rennet nummer 20.
I den første treningskjøringen var hun helt oppe på en 2.plass!

22.01.2020
- svein433a

Skiforbundet gav Hedda Østberg Amundsen ny tillit i World Cup, og lørdag 25. januar skulle hun ha gått under prøve-VM i tyske Oberstdorf, men desverre har hun måtte si fra seg plassen på grunn av sår hals.

22.01.2020
- svein433a

Rennkomiteen for Vester-Gylen har i dag besluttet å avlyse arrangementet 9. februar, basert på at skiføret mer eller mindre er borte selv på skogsbilveiene, og ingen utsikter til vinter og snø i langtidsvarselet.

21.01.2020
- svein433a

Sindre Ulven Jørgensen (18) er uttatt til Nordisk mesterskap i hopp i Falun 25-26. januar. Det skal konkurreres individuelt og i lag.
Vi gratulerer med uttaket og ønsker lykke til!

20.01.2020
- svein433a

Halvor Granerud er uttatt av skiforbundet til COC-renn i Sapporo 25-26. januar.
Vi ønsker lykke til!

22.01.2020
- svein433a

Josephine Bindi Grys (th) vant bronse i junior-NM i slalåm 19. januar!
Vi gratulerer!

22.01.2020
- svein433a

Kristin Lysdahl ble nummer 6 i paralellstorslalåm i Serstriere, og ligger som nummer 26 i totalverdenscupen, og nummer 16 i slalåmcupen, etter en litt trå innledning på sesongen. 

22.01.2020
- svein433a

Jenny Davik Fredhall (15) er av fotballforbundet uttatt til Equinor talentleir i begynnelsen av februar.
Vi gratulerer med uttaket.

22.01.2020
- svein433a

Sindre Jorde ble fredag 17.januar nummer 5 i IBU-cuprennet i skiskyting i Brezno-Osrblie (Slovakia), og i lørdagens jaktstart ble Sindre ble nummer fire!
I sammendraget er han nummer 15 - nye renn i februar.

17.01.2020
- svein433a

Nyheter

Aktiviteter

27.01.2020
Allidrett Drengsrud 5 år (f. 2014)

17:00 - 17:55

Drengsrud Skole

27.01.2020
Allidrett Solvang 5-6 år (f. 2014/13)

17:00 - 17:55

Solvang Skole

27.01.2020
Allidrett Drengsrud 6 år (f. 2013)

18:00 - 18:55

Drengsrud Skole

28.01.2020
Allidrett Jansløkka 5 år (f.2014)

17:00 - 17:55

Jansløkka Skole

28.01.2020
Allidrett Jansløkka 6 år (f.2013)

18:00 - 18:55

Jansløkka Skole

29.01.2020
Idrettsskole Drengsrud 7 år (f. 2012)

17:00 - 17:55

Drengsrud Skole

29.01.2020
Idrettsskole Drengsrud 8-9 år (f. 2011/10)

18:00 - 18:55

Drengsrud Skole

23.01.2020
Allidrett Hofstad 5-6 år (f.2014/13)

17:00 - 17:55

Hofstad Skole

23.01.2020
Allidrett Hofstad 6 år (f.2013)

18:00 - 18:55

Hofstad Skole

25.11.2019
Askeladden 2020 - Gavekort

20:25 - 23:55

Asker

26.01.2020
Rulle- og sikkerhetstrening

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

09.02.2020
3230 - Vestergyllen 2020

09:00 - 15:00

Solli / Vestlia

09.02.2020
Rulle- og sikkerhetstrening

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

17.02.2020
Vintercamp vinterferien 2020 - for store og små!

11:00 - 15:00

Vardåsen

23.02.2020
Rulle- og sikkerhetstrening

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

08.03.2020
Rulle- og sikkerhetstrening

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

22.03.2020
Rulle- og sikkerhetstrening

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

05.06.2020
Askerlekene 2020 fredag

18:00 - 21:00

Føyka

06.06.2020
Askerlekene 2020 lørdag-søndag

11:00 - 18:00

Føyka

31.12.2026
Livsvarig medlemskap

00:00 - 23:55

Asker Skiklubb

Kalender

Januar
MTOTFLS
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112