Meny

Verdensmesterskapsmedaljer og Europamestre

Verdensmesterskap - medaljer:

2021: GULL:       Hedda Østberg Amundsen, langrenn, Mix-stafett, U23
2021: SØLV:       Halvor Egner Granerud, hopp, mix-lag
2021: BRONSE: Harald Østberg Amundsen, langrenn, 15 km friteknikk
2021: BRONSE: Hedda Østberg Amundsen, langrenn, 10 km friteknikk, U23
2020: GULL:       Halvor Egner Granerud, hopp, skiflyving-lag
2020: SØLV:       Halvor Egner Granerud, hopp, skiflyving
2020: GULL:       Hedda Østberg Amundsen, langrenn, Mix-stafett, U23
2020: GULL:       Harald Østberg Amundsen, langrenn, Mix-stafett, U23
2020: GULL:       Harald Østberg Amundsen, langrenn, 30 km friteknikk, U23
2020: SØLV:       Harald Østberg Amundsen, langrenn, 15 km, klassisk U23
2020: BRONSE: Harald Østberg Amundsen, langrenn, sprint, U23
2018: GULL:       Harald Østberg Amundsen, langrenn, 20 km duatlohn, junior
2018: GULL:       Harald Østberg Amundsen, langrenn, stafett, junior
2017: GULL:       Harald Østberg Amundsen, langrenn, stafett, junior
2017: BRONSE: Harald Østberg Amundsen, langrenn, 20 km duatlohn, junior
2016: SØLV:       Halvor Egner Granerud, hopp, lag, junior.
2015: GULL:       Halvor Egner Granerud, hopp, lag, junior.
2012: GULL:       Simen Grimsrud, hopp, lag, junior.
2009: GULL:       Halvard Hanevold, skiskyting, stafett.
2005: GULL:       Stine Kirkevik, skiorientering, sprint og stafett. Halvard Hanevold, skiskyting, stafett.
2004: GULL:       Stine Kirkevik, skiorientering, langdistanse og fellesstart.
2003: GULL:       Halvard Hanevold, skiskyting, 20 kilometer.
1998: GULL:       Halvard Hanevold, skiskyting, lag.
1997: GULL:       Tom Stiansen, alpint, slalåm.
1996: GULL:       Stine Hjermstad Kirkevik, skiorientering, stafett, junior.
1995: GULL:       Linda Medalen, fotball
1995: GULL:       Hege Gunnerød, fotball
1995: GULL:       Kristin Sandberg, fotball
1995: GULL:       Tone Gunn Frustøl, fotball
1995: GULL:       Tina Svendson, fotball


Europamestere:
2018: GULL:       Sander Arntzen, orientering, U18
2011: GULL:       Jo Sondre Solhaug, kajakk, K2-1000m, U23
2006: GULL:       Stine Kirkevik, skiorientering, langdistanse
2003: GULL:       Eivind Tonna, skiorientering, stafett.
1987: GULL:       Kari Nilsen, fotball
1987: GULL:       Gunn Nyborg, fotball.